Wycieczka naszych Studentów do firmy WOBET‑HYDRET w Rąbieniu
W dniu 18 czerwca 2026 r. studenci kierunku Inżynieria środowiska w budownictwie Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej odwiedzili firmę WOBET‑HYDRET w Rąbieniu i Woli Grzymkowej – renomowanego producenta rozwiązań w zakresie gospodarki ściekowej.
W trakcie wizyty uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą technologiczną przedsiębiorstwa, a także obejrzenia zakładu produkcyjnego. Szczególnie cenne były informacje dotyczące funkcjonowania firmy oraz praktycznych aspektów projektowania i eksploatacji oczyszczalni ścieków, przedstawione przez Pana Cicheckiego – właściciela firmy oraz Pana Jaroszewskiego.
Dodatkowo mieliśmy okazję zwiedzić zakład produkcyjny, który wywarł na nas ogromne wrażenie zarówno pod względem organizacyjnym, jak i technologicznym.
Serdecznie dziękujemy Firmie WOBET‑HYDRET za gościnność, inspirujące spotkanie oraz możliwość zdobycia wiedzy praktycznej uzupełniającej kształcenie akademickie.